02 Srp 6.10. – 10.2. Škola jógy

Rádi bychom vám představili školu jógy akreditovanou Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.
Naše škola vznikla na základě potřeby a hledání tradičního indického přístupu k učení a ke studentovi. Jde o propojení přesnosti a laskavé přísnosti, která vrací studenta sama k sobě, neboť učení se hloubce jógy není možné praktikovat smyslem západní tendence „zaplatím a dostanu“.
Pochopitelně je to možné do jisté míry, ale cesta jógy je cestou nekonečnosti, a pokud se rozhodneme, že chceme být jednoho dne učitelem, stává se plně cestou pokory, odvahy, upřímnosti, překračování jakýchkoliv překážek s tou nejcitlivější objektivností a přítomností – zprvu na cestě učitelem sám sobě.

Pokud cítíte společné hodnoty a chcete se spolu s námi na tuto cestu vydat, rádi bychom se s vámi potkali, neboť prvním krokem ke vstupu je příjemný rozhovor u nás ve studiu. Chceme vám zprostředkovat to nejlepší pro vaše studium na základě společného seznámení a pojmenování si vlastních představ a očekávání. Na druhé straně jsme si vědomi kvality našich lektorů, jejich znalostí i zkušeností a obětavého přístupu, proto je v našem zájmu vybrat uchazeče, kteří mají opravdovou chuťse učit, poznávání jim činí radost a vede je k přímé realizaci.

Srdečně se na vás těšíme!

Přihlášky přijímáme emailem od 20.7. do 21.9., podmínkou je dokončené středoškolské vzdělání s maturitou a absolvování vstupního pohovoru.
Přihlášky přijímáme od 20.7. do 21.9., podmínkou je dokončené středoškolské vzdělání s maturitou a absolvování vstupního pohovoru.
První termín vstupních pohovorů: 29. srpna (středa)

Výuka probíhá formou 8mi víkendových potkání: 6. a 7. říjen., 20. a 21.říjen., 10. a 11. listopad., 1. a 2. prosinec, 5. a 6. leden., 19. a 21.leden., 1. a 2. únor, 9. a 10. únor

Kapacita: 15 studentů

Lektorský tým: Petr Smil, Martin Wagenknecht, Ivana Hrubešová, Karel Tejček, Alena Bínová, Andrea Gyori, Veronika Plátová

Termín 1. běhu: 6.10. 2018 – 10.2 2019

Cena: 23 000, částku lze rozdělit na dvě spátky, (1.úhrada do 3.9., 2. úhrada do 1.12.)

info a přihlášky na: info@thinkyoga.cz