17 Led 7.2. Váha – lehkost a tíha bytí – přednáška MIchaely Pavlíkové

Zveme vás na seminář průvodkyně vztahem k jídlu Michaely Pavlíkové.

Kolik z nás může říct, že se celý život cítí naprosto spokojeni se svou váhou a nikdy je nenapadlo, že by ji chtěli změnit? Ať už máme pocit, že bychom měli shodit či přibrat, většina z nás aspoň občas zatouží po tom svou postavu upravit do jiné „lepší“ podoby. Někteří jsou ochotni kvůli této metě obětovat skoro všechno – boji s váhou dávají mnoho svého času, energie i peněz, a jiné oblasti jejich života tím strádají. Navíc své tělo trápí náročnými dietami i nepřiměřenou fyzickou zátěží. Jiní naopak rezignují a jejich tělo musí snášet nedostatek péče, nekvalitní stravu a příliš sedavý životní styl. Jako bychom se pohybovali mezi dvěma extrémy.

Průvodkyně vztahem k tělu a jídlu Míša Pavlíková by vám ráda ukázala jinou cestu. Domnívá se, že tajemství zdravé a přirozené váhy tkví v práci s psychikou člověka. Díky tomu jsou pak lidé schopni svému tělu naslouchat a dávat mu přesně to, co mu prospívá. Přistupují k procesu jedení vědomě, a tím z fyziologického pohledu napomáhají metabolismu. Dávají si do pořádku vztah k sobě a svému tělu, a přestávají vnímat svou váhu a jídlo jako nepřátele, kterým je nutno vzdorovat. Začnou totiž hledat hlubší a podstatnější příčiny toho, proč jejich tělo vytváří tukové rezervy.

Míša má bohaté zkušenosti s prací s lidmi, které trápí nadváha i podváha. Na tomto večerním semináři vám předá své zkušenosti z této praxe i ze studia na americkém Institutu pro psychologii výživy. Vyzkoušíte si také na vlastní kůži, že je možné jíst vědomě a přiměřeně bez použití „pevné vůle“, a dostanete na to praktický návod. Dostatek prostoru bude i pro vaše individuální sdílení a diskusi ve skupině lidí, kteří se zabývají tím samým, co vy.

Cena semináře: 600 Kč

Čas: 17:00 – 21:00
Rezervace předem na recepci

Moc se na vás těšíme… :)