Fyzioterapie a Masáže

O tomto stylu

Využijte příjemných prostor studia Think Yoga pro regeneraci těla a relaxaci.
Každý, kdo navštěvuje
naše jógové kurzy, obdrží jednorázovou 10% slevu na fyzioterapeutické ošetření i masáže.

 

Fyzioterapie

Cílem terapie je , aby pacient dokázal fungovat v běžném životě bez bolestí a obtíží. Někomu k zlepšení zdravotního stavu stačí 5 návštěv, někdo potřebuje hlubší péči – vše závisí na vážnosti problému a na naši vůli cvičit si předepsané sestavy doma.  Terapie se zpočátku absolvují s týdenním rozestupem, později mohou být intervaly delší.

U první návštěvy se začíná vždy vstupním pohovorem, vstupním vyšetřením, pak přichází na řadu terapie samotná. Ta spočívá v aplikaci manuální terapie (techniky měkkých tkání, mobilizace, trakce apod.) v kombinaci se cvičením. U každé další návštěvy probíhá krátké kontrolní vyšetření a opět terapie.

Kontakt: info@thinkyoga.cz

 

Masáže

V dnešní době léků vkládáme mnoho pozornosti do částí a přehlížíme člověka jako celek. Soustřeďujeme se na bolest, která jen odráží způsob našeho žití. Zapomínáme na to, že bolest je jen nástrojem těla, kterým nám sděluje, že bychom se měli zastavit a prozkoumat, zda něco v životě děláme špatně. Nakonec je každý z nás jen odrazem sebe sama. Pokud se nepoučíme včas tělo si poradí samo, prostě zmáčkne stopku!

Masáž je jedním z prostředků, jak se zastavit, dopřát si čas i potřebnou regeneraci. Zasahuje do osobního prostoru každého masírovaného, proto je důležité, aby si masér i masírovaný klient navzájem vyhovovali, to jenom umocní pozitivní účinky masáže na úrovni těla i duše. Pokud je masáž prováděna správně, dopomůže správné regeneraci postižených svalových oblastí, zklidní mysl a výrazně pomůže tělu načerpat novou vnitřní sílu.

Specializuji se: regenerační, relaxační, medové masáže a masáže plosek nohou.
Vaše masérka, Míša Musilová

 

Dostupnost služeb:

Pondělí 7:00 – 14:00
Úterý 15:00 – 20:00
Středa 7:00 – 14:00

Kontakt:

Michaela Musilová
723 391 474

Category
Děti, Klidné, Pro muže, Pro ženy, Senioři, Začátečníci