Naam Jóga

O tomto stylu

Naam jóga je styl jógy, která propojuje cvičení, dech a zvuk. Pracuje na všech úrovních člověka fyzické, spirituální a božské. Fyzické cvičení posiluje naše tělo, dechem ovládáme naši mysl, léčíme se, zpěvem manter se propojujeme s božským vedením.

Naam jóga je speciální technika obnovení vitality celého těla, která balancuje mozek a díky tomu všechny systémy těla. Využívá léčivé efekty terapie zvuku pomocí práce s vibracemi manter (jsou to série kódovaných zvuků, kdy každá z nich mí unikátní vibrační vliv na náš mozek a tělo). Proto Naam jóga – NAAM ve smyslu práce se Slovem, které má v sobě prvopočáteční sílu slova, ze kterého byl stvořen celý svět.

Při vibrování Naam vědomě směřujeme léčivou energii vytvořenou cvičením a dechem tam, kam je potřeba, léčíme naši duši. Naam jóga používá moudrost Univerzální Kabaly, přírodních zákonů o fungování Vesmíru. Naam jóga otevírá naše srdce, dodává harmonii, neutralitu, eliminuje stres a napětí dnešní doby, čistí emoce a vnitřní bloky, zasévá semínka Božství do našeho života.

Součástí Naam jógy je technika Shakti Naam = jóga nesmrtelnosti, která je velmi efektivním typem jógy přímo určeným pro tento věk. Zde se díky jednoduchým cvikům a meditacím naučíte uvolnit celé tělo a odstranit stres, obavy a nejistoty.

Další součástí Naam jógy je meditační praxe = práce s posvátnými mantrami, které mají specifické účinky (ochranné, transformující, léčivé,…). Jedná se o meditace zpívané, které přináší radost a štěstí naší duši a dovolují nám uvolnit jakékoli negativní projekce naší mysli. Je to práce s meditacemi a mantrou, co do našeho těla a života vnáší posvátný rytmus, který nás dokáže naladit na splynutí se s rytmem Vesmíru.

Pro více informací se prosím podívejte na inspirující film: Shakti Naam: Dávné tajemství pro nový věk https://www.youtube.com/watch?v=FuKiolmHf0Q&feature=youtu.be

a rozhovor s Dr. Michaelem Levrym, zakladatelem Naam jógy:https://www.youtube.com/watch?v=pG2qpRLrfUc&feature=youtu.be

Více o Naam józe, Univerzální Kabale, léčivé terapii Harmonyum najdete na www.naamjoga.cz

info o seminářích: Šárka Tůmová 733 517 685


 

LEKTOR:

Katka Kolihová

 

LEKCE A KURZY:

lekce probíhají formou sobotních seminářů

 

CENY:

200 Kč/90 min

200 Kč/kabalistický seminář

 

 

 


 

Category
Klidné, Pro muže, Pro ženy