1. 8 . Paulus Yoga - Za pohybem těla a dechu

Rezervace nutná.
Cena: 850 Kč
Čas: 17:00 – 19:30

ZA POHYBEM TĚLA A DECHU

Milujete eleganci těla v přechodech mezi jednotlivými ásanami? Zamilujete se znovu, když odhalíte, co se děje za tímto pohybem. Kromě fyzického a energetického významu, mají ásany i význam ezoterický. V našich tělech žijí jednotlivá božstva a hýbají naší energií tzv. vayus. Ponořte se s námi do světa poznání a seznamte se s Hanumanem, Ramou, Sitou, Ganéšou a dalšími, a uvidíte nový rozměr vaší praxe.
Workshop je určen jak pro oslovenou veřejnost, tak pro lektory jógy.
Bude mu předcházet ásanová praxe, vedená šavásana a meditace.
Hlavní lektor: Kristýna Paulus
Druhý lektor: Daniel Paulus

Cena: 850 Kč

DANIEL PAULUS
Jsem idealista, ale nohama stojím pevně na zemi. Kariéra mě přivedla do globální firmy a během dvaceti let jsem pracoval v řadě vysokých manažerských pozic. Jsem od přírody introvert, ale naučil jsem se stát před publikem. Vím, proč to dělám. Miluji svou ženu a naše 3 děti a chci pro ně změnit svět. Věřím, že každý může iniciovat změnu tím, že změní sám sebe. Neustále pracuji na vědomých i nevědomých částech mého Já, abych dokázal být lepším otcem, manželem, synem, přítelem, kolegou, tím, kdo vede i tím, kdo přijímá…
Celistvým člověkem.

KRISTÝNA PAULUS
Při sdílení jógy vycházím z kombinace principů ajurvédy a tantrické hatha jógy. Moje lekce jsou dynamické s cílem postupně skrze tělo vědomě vést dech k celkovému posílení, vitalizaci a znovunalezení spojení se sebou samotným.
Sdílím techniky, které jsou prověřeny tisíciletou tradicí, a které jsou předávány z učitele na žáka. Moje vlastní zkušenost z praktikování je, že úsilí na podložce mění kvalitu života mimo ni.
Jsem zde pro ty, kteří jsou otevřeni žít v plnosti – změnit to, co je potřeba a užívat si toho, co nám život nabízí.


13.8.Cesta dovnitř proti proudu času aneb Setkání s jógovou historií na vlastní kůži

13.8.Cesta dovnitř proti proudu času aneb Setkání s jógovou historií na vlastní kůži

Co si z workshopu odneseš: (co se tam naučí?) - dozvíš se, kde se vzala jóga, kterou cvičíš - je dobré být v obraze, vše tedy zasadíme do širšího historického kontextu - zjistíš, že ne všechno bylo tak, jak se říká, nebo jak si myslíme, že bylo - gram praxe je cennější než tuna teorie, ochutnáme, jak vypadala jóga dříve

4. 8 . Jóga: zastavení změn mysli - dynamické flow - Veronika Plátová

4. 8 . Jóga: zastavení změn mysli - dynamické flow - Veronika Plátová

Jak přes tělo a díky práci s tělem ztišit neustále pracující mysl? Jak se na chvíli vzálit všem jejím obsahům? Srdečně vás zvu na workshop dynamické flow jógy, kde budeme přes fyzickou vrstvu harmonizovat vrstvy jemnějsí.

22. 8 . Paulus Yoga - PRÁNA, PRANAYAMA A DOTEK KUNDALINI

22. 8 . Paulus Yoga - PRÁNA, PRANAYAMA A DOTEK KUNDALINI

Přestavíme techniky směřující k ovládnutí životní, vitální energie. A budeme hovořit nejen o energii, kterou potřebujeme k základnímu fungování naší mysli, ale i o energii, jenž je možné ovládnout vlastní vědomí nebo dokonce i s ní léčit sama sebe a ostatní.

Ke čtení

CHCI JÍST JEN KDYŽ MÁM HLAD

CHCI JÍST JEN KDYŽ MÁM HLAD

Setkávám se s názorem, že je jakýmsi ideálem dosáhnout tohoto stavu – jíst jen a pouze tehdy, když máme fyzický vjem hladu.