1.12. Léčivá tantra jóga pro ženy - Karolína Leia

Rezervace nutná

Čas: 17:30 - 20:00
Cena: 590 Kč
 

Posílíme a ozdravíme naše ženské orgány a spojíme se samy se sebou na hlubší úrovni.
To vše v bezpečném, vyživujícím a láskyplném prostředí.
Systém léčivé tantra jógy pro ženy je svými účinky blízký hormonální józe, ale narozdíl od hormonální jógy, která je spíše „jangová“ a v „mužském principu“, je tantra jóga cestou jinovou, klidnou, prožitkovou a „tekutou“, blížící se tak více přirozenému „ženskému
principu“.

PROGRAM VEČERNÍHO WORKSHOPU
Během našeho společeného večera vytvoříme nejprve bezpečný a láskyplný prostor, ve
kterém může docházet k hlubokému léčení naší ženské esence. Zaměříme na
energetickou očistu posvátného prostoru našeho lůna, práci s emocemi a uvolňování
stagnující energie a bloků v oblasti pánve a pánevního dna. Uvolňováním této energie
bude docházet k hlubokému léčení lůna, osvobozování naší přirozené tvořivé sexuální síly
a kultivaci naší autentické ženské esence.
• Taoistická tantra jóga pro ženy
• Práce s emocemi skrze dech, pohyb a hlas
• Uvolňování stagnující energie
• Propojení s vědomím lůna
• Léčivá meditace – vědomí srdce a lůna
• Sdílení v kruhu

PRO KOHO JE WORKSHOP VHODNÝ?
Workshop je vhodný pro ženy všech věkových kategorií, které si přejí zaléčit a posílit své ženství. Tento workshop doporučujeme zejména pro ženy, které trápí zdravotní problémy v ženské oblasti, jako je např. bolestivá menstruace, nerovnováha hormonálního systému, problémy v sexualitě anebo potíže s otěhotněním. Workshop je dále vhodný pro ženy, které touží se více spojit samy se sebou a objevit plný potenciál ženství. Také pro ženy, které se cítí dlouhodobě vyčerpané a bez jiskry a přeji si probudit svoji vnitřní sílu.
Máš-li jakékoliv pochybnosti o vhodnosti kurzu ze zdravotního hlediska, kontaktuj, prosím, studio anebo přímo lektorku.

CO SI Z WORKSHOPU ODNESEŠ?
Tento léčivý workshop má za cíl proniknout do Tvého nitra, abys dokázala probudit hlubší
a jemnější vnímavost ke svému tělu a spojila se s hlubokou moudrostí svého lůna. Uvolníš ze svého energetického systému starou zátěž aby ses osvobodila od minulosti a mohla probouzet své tělo a posvátný prostor svého lůna do větší svobody, radosti a tvořivosti. Z tohoto workshopu odejdeš uvolněná, hluboce spojená sama se sebou, vnitřně silná a rozkvetlá.

KONTRAINDIKACE
Workshop není vhodný pro ženy s výrazně sníženou mobilitou anebo ženy v dlouhodobé rekonvalescenci. Zároveň workshop nedoporučuji absolvovat během těhotenství. V případě nejistoty o vhodnosti workshopu kontaktuj prosím přímo studio nebo lektorku.

O LEKTORCE
Workshopem Tě provede Karolína Leia, zakladatelka projektu Shakti ášram, ajurvédská terapeutka, průvodkyně žen a budoucí doula. Karolína absolvovala mnoho jógových a sebezkušenostních výcviků v Čechách i zahraničí, mj. intenzivní tantrický výcvik u Komaly de Armorim (přímá studentka Osha) anebo studium ajurvédy pod vedením Dr. Sreejitha Ayyappatha z Kéraly. Za dalším vzděláním jezdí pravidelně do Indie. Žije v jižních Čechách a působí částečně v Praze. Více informací o lektorce: www.karolinaleia.com