19.-23.7. Dětské jógové soustředění s Terezkou Matějkovou

Rezervace nutná.
Cena: 2800 Kč
Čas: 8:00 – 15:00


Dětské jógové soustředění

Zveme k nám všechny děti, které mají rády jógu, společnost nových i známých kamarádů a dobrodružství, které na nás čeká..

Budeme společně jógovat, hrát si, vyrábět i hledat moudrost ve starých indických pohádkových příbězích. Těšit se můžete na spoustu her, kreativní vyrábění a zdravé obědy.

Dětského jógového soustředění se může účastnit předem přihlášené dítě, které odevzdá první den soustředění vyplněné potvrzení o bezinfekčnosti (musí být vyplněno rodičem s datem 1. dne soustředění) a vyplněnou zdravotní způsobilost od praktického lékaře (lékaři ji mají u sebe k dispozici, pokud máte zdravotní způsobilost např. z března 2021, bude vám platit do března 2022, můžete ji tedy použít i u nás).

S sebou: pohodlné oblečení a svačinu

Čas: 8:00 - 15:00
Cena: 2 800 Kč (program, pomůcky, oběd, pitný režim)

O vaše děti se bude starat: Mgr. Tereza Matějková (Terezka má bohatou praxi z výuky na prvním stupni ZŠ, mimo jiné vystudovala výchovnou dramatiku, má bohaté zkušenosti z pořádání dětských táborů a vedení dětské jógy)

Rezervace a vyplnění přihlášky přímo ve studiu.


6.10. Kurz jógy pro muže s Michalem Gajdošíkem

6.10. Kurz jógy pro muže s Michalem Gajdošíkem

Myslíte, že jóga je jen pro ženy? Přijďte se přesvědčit, že i pro muže jóga přináší spoustu benefitů: posílí a protáhne tělo, zmírní stres a uvede vás do pohody.

1.10. Yin Yang flow na téma elementu Země - Veronika Carmanová

1.10. Yin Yang flow na téma elementu Země - Veronika Carmanová

Veroniku Carmanovou není třeba představovat. v říjnu vás provede Yin&Yang flow jógou na téma elementu Země, vysvětlí meridiány a pozice, které s tímto tématem souvisí.

9.6. Inspirativní náměty pro nahlížení současnosti - Irena Kovářová

9.6. Inspirativní náměty pro nahlížení současnosti - Irena Kovářová

Současná doba nese množství otázek. Je vše jen náhoda nebo existují nějaké vyšší zákonitosti, které ovlivňují dění na Zemi? Je každá etapa existence Země zcela jiná nebo fungují určité cykly, které se pravidelně opakují?

Ke čtení

CHCI JÍST JEN KDYŽ MÁM HLAD

CHCI JÍST JEN KDYŽ MÁM HLAD

Setkávám se s názorem, že je jakýmsi ideálem dosáhnout tohoto stavu – jíst jen a pouze tehdy, když máme fyzický vjem hladu.