19.11.-20.11. Hormonální jóga - Yvona Švecová

Rezervace nutná.
Cena: 2400
Čas: 17:00

Hormonální jóga je přírodní terapie na bázi energetické jógy. Harmonizuje ženský hormonální systém a její účinky ocení ženy každého věku. Pomáhá v menopauze, při PMS, neplodnosti, problémech se štítnou žlázou, bolestivé a nepravidelné menstruaci, zlepšuje kvalitu pleti a dodává potřebnou vitalitu.
Společně se naučíme celou sestavu tak, abyste ji pak mohla bez zaváhání cvičit doma. Je vhodná i pro jógové začátečníky, všechny cviky se dají přizpůsobit Vaší aktuální fyzické kondici. Ta se bude pravidelným cvičením zlepšovat, stejně jako Vaše imunita.


8.12. Hloubková jóga a vánoční kouzlo -  Lucka Huříková

8.12. Hloubková jóga a vánoční kouzlo - Lucka Huříková

6.10. Kurz jógy pro muže s Michalem Gajdošíkem

6.10. Kurz jógy pro muže s Michalem Gajdošíkem

Myslíte, že jóga je jen pro ženy? Přijďte se přesvědčit, že i pro muže jóga přináší spoustu benefitů: posílí a protáhne tělo, zmírní stres a uvede vás do pohody.

9.6. Inspirativní náměty pro nahlížení současnosti - Irena Kovářová

9.6. Inspirativní náměty pro nahlížení současnosti - Irena Kovářová

Současná doba nese množství otázek. Je vše jen náhoda nebo existují nějaké vyšší zákonitosti, které ovlivňují dění na Zemi? Je každá etapa existence Země zcela jiná nebo fungují určité cykly, které se pravidelně opakují?

Ke čtení

CHCI JÍST JEN KDYŽ MÁM HLAD

CHCI JÍST JEN KDYŽ MÁM HLAD

Setkávám se s názorem, že je jakýmsi ideálem dosáhnout tohoto stavu – jíst jen a pouze tehdy, když máme fyzický vjem hladu.