20. 5. 16:30 Jóga hrou - základy wheel yogy - Jana Rachno

Rezervace nutná.
Cena: 800 Kč
Čas: 16:30 – 19:30

S velkou radostí vás zveme na 3 hodinový seminář s Janou Rachno (Najbrtovou). Seznámíme s s yoga wheel, speciální pomůckou, která nám umožní prohloubit ásanovou praxi.

Jana o wheel józe:

Jako hyperaktivnímu dítěti mi byla jóga doporučena jako kompenzace nekonečně neklidné energie a světě div se, ono to fungovalo. Od té doby jsem ji praktikovala a studovala ve všech jejích podobách po celém světě a nepřestala mě fascinovat. V dobách, kdy jsem v józe začala dlouhodobě preferovat dynamiku a akrobacii, mě rozbolela záda a klouby. Docházela jsem na nejdražší kliniku a nic celé měsíce nezabíralo. Až jsem v USA objevila yoga wheel. Přivezla jsem ho domů a za 14 dní jsem byla jako nová, aniž bych se musela vzdát dynamické praxe. S týmem čítajícím fyzioterapeuta, lékaře, psychologa, kteří se mnou pravovali i v rámci nadace Seniorem s radostí a mou parťačkou Káťou Mrugalovou jsme daly dohromady koncept Wheel Yogy. Dovolte abych Vás pozvala na workshop zaměřený právě na ni, kdy vyzkoušíte balance, mobilizace i masáž. Prohloubíte svou praxi a zklidníte neklidného ducha. Možná tak jako já zjistíte, že to je právě to, co Vaše tělo potřebuje.

Cena: 800 Kč


15.6.Žena v proměnách času - přednáška Moniky Hasalové

15.6.Žena v proměnách času - přednáška Moniky Hasalové

Jakými obdobími žena v životě prochází? Jaké jsou její role? Jak se její jednotlivé fáze promítají do vztahu s partnerem a dětmi?

11.6. Můj osobní restart - V.Plátová. M. Gajdošík

11.6. Můj osobní restart - V.Plátová. M. Gajdošík

Jedná se praktický seminář , kde spojujeme metody, které nám změnily kvalitu života a zásadně nás posunuly ke zdraví a větší psychické pohodě.

4.6. Stoj na rukách a na předloktí - úvod do 3.série Ashtanga vinyasy: Radim a Petra Zapletalovi

4.6. Stoj na rukách a na předloktí - úvod do 3.série Ashtanga vinyasy: Radim a Petra Zapletalovi

Workshop je určen všem, kteří mají alespoň základní zkušenost s jógou, nebojí se experimentovat a ásanovou praxi vnímají jako báječné fyzické dobrodružství, poněvadž přesně v tom duchu se naše ásanová dílna ponese.

Ke čtení

CHCI JÍST JEN KDYŽ MÁM HLAD

CHCI JÍST JEN KDYŽ MÁM HLAD

Setkávám se s názorem, že je jakýmsi ideálem dosáhnout tohoto stavu – jíst jen a pouze tehdy, když máme fyzický vjem hladu.