20. 5. 16:30 Jóga hrou - základy wheel yogy - Jana Rachno

Rezervace nutná.
Cena: 800 Kč
Čas: 16:30 – 19:30

S velkou radostí vás zveme na 3 hodinový seminář s Janou Rachno (Najbrtovou). Seznámíme s s yoga wheel, speciální pomůckou, která nám umožní prohloubit ásanovou praxi.

Jana o wheel józe:

Jako hyperaktivnímu dítěti mi byla jóga doporučena jako kompenzace nekonečně neklidné energie a světě div se, ono to fungovalo. Od té doby jsem ji praktikovala a studovala ve všech jejích podobách po celém světě a nepřestala mě fascinovat. V dobách, kdy jsem v józe začala dlouhodobě preferovat dynamiku a akrobacii, mě rozbolela záda a klouby. Docházela jsem na nejdražší kliniku a nic celé měsíce nezabíralo. Až jsem v USA objevila yoga wheel. Přivezla jsem ho domů a za 14 dní jsem byla jako nová, aniž bych se musela vzdát dynamické praxe. S týmem čítajícím fyzioterapeuta, lékaře, psychologa, kteří se mnou pravovali i v rámci nadace Seniorem s radostí a mou parťačkou Káťou Mrugalovou jsme daly dohromady koncept Wheel Yogy. Dovolte abych Vás pozvala na workshop zaměřený právě na ni, kdy vyzkoušíte balance, mobilizace i masáž. Prohloubíte svou praxi a zklidníte neklidného ducha. Možná tak jako já zjistíte, že to je právě to, co Vaše tělo potřebuje.

Cena: 800 Kč


2.11. Margit Slimáková v Think Yoze - přednáška: Zdravá výživa v pohodě

2.11. Margit Slimáková v Think Yoze - přednáška: Zdravá výživa v pohodě

Margit Slimáková je specialistka na zdravotní prevenci a výživu. Vystudovala farmacii a dietologii, využívá osvědčené poznatky ze všech oblastí medicíny. Věnuje se poradenství a osvětě, publikační i přednáškové činnosti.

9.10. Přirozené zlepšení zraku - Yvona Švecová

9.10. Přirozené zlepšení zraku - Yvona Švecová

Zlepšete si zrak a vraťte se k přirozenému vidění. Přijďte se naučit jednoduchou a hravou metodu.

Hormonální jóga - Yvona Švecová

Hormonální jóga - Yvona Švecová

Trpíte PMS, bolestivou menstruací, únavou nebo emoční nestabilitou? Zkuste Hormonální jógu.

Ke čtení

CHCI JÍST JEN KDYŽ MÁM HLAD

CHCI JÍST JEN KDYŽ MÁM HLAD

Setkávám se s názorem, že je jakýmsi ideálem dosáhnout tohoto stavu – jíst jen a pouze tehdy, když máme fyzický vjem hladu.