31.8. - 6.9. Pohodová Provence s jógou - Veronika Plátová


Cena: 900 Kč
 

Přidejte se na pohodový týden v krásném prostředí Provence, který strávíme pobytem v příjemné vile v romantické vesnici Goult, praktikováním jógy a výlety do blízkého okolí.

Můžete se těšit na okrový Roussillon, filmařské městečko Gordes, hrad markýze de Sade Lacoste, provensálské městečko Lourmarin, středověkou vesnici Cucuron a městečko pod platany Fontaine-de-Vaucluse. Pobyt si zpříjemníme návštěvou místních kavárniček, typických restaurací a obchůdků.

Jógou vás provede Veronika Platová ze studia Think Yoga: https://www.thinkyoga.cz/
Průvodce: Mája Bílá

Cesta je připravena pro komorní skupinku do 10 osob.

CENA: 22 900 Kč /osoba (920 €)


CENA ZAHRNUJE
ubytování se snídaní - 6nocí ve vile
dopravu a program včetně vstupného
lekce jógy s Veronikou
služby česky mluvícího průvodce
zákonné pojištění CK

CENA NEZAHRNUJE
zpáteční letenku Praha-Marseille-Praha (cena se pohybuje v závislosti na době zakoupení mezi 4 a 7000 Kč. Se zakoupením letenky můžeme pomoci)
soukromé cestovní pojištění
pojištění storna zájezdu
obědy a večeře


Rezervace a informace o zájezdech
mandala@ckmandala.cz
Prosíme klienty, aby v případě, že jim nepříjde odpověď do několika dnů, si zkontrolovali složku "Spam" ve své e-mailové schránce.
+420 778 737 734

Den 1
Odlet z Prahy, přílet do Marseille (Marignane), přesun (cca 1h) na ubytování. Odpočinek, procházka po vesnici Goult, večer jóga.

Den 2
Jóga, volno, odpoledne výlet do Roussillonu: okrová stezka, městečko. Přejezd do blízkého filmařského městečka Gordes (př. film Dobrý ročník) prohlídka. Večer jóga.

Den 3
Volný program, jóga.

Den 4
Jóga + ¾ denní výlet: Lacoste- ruiny hradu markýze de Sade, vyhlídková jízda přes masív Luberonu na jižní stranu: umělecké typicky provensálské městečko Lourmarin s mnoha kavárnami, obchůdky s tradičním zbožím a galeriemi + blízký středověký Cucuron- vesnice s vodní nádrží na návsi( lemovanou kavárnami a restauracemi), kde se točily další scény z Dobrého ročníku + historické jádro vesnice (film Husar na střeše).

Den 5
Volný program, jóga.

Den 6
Jóga + půldenní výlet do Fontaine-de-Vaucluse, městečka pod platany, kde Petrarca skládal sonety Lauře ( možnost návštěvy jeho muzea), pramen řeky Sorgue pod 200m skálou, jehož hloubku marně zkoumal i J.J. Cousteau, četné typické obchůdky a restaurace, včetně michellinské. Cesta zpět přes vesnici St.Pantaléon.

Den 7
Jóga, transfer na letiště, odlet do Prahy.

Ke čtení

ASHTANGA V TĚHOTENSTVÍ

Přemýšlíte jak je to s praxí Ashtangy v době těhotenství. Cvičit nebo necvičit a pokud ano tak jak?