16.4. Živá jóga aneb jóga pro život - Martin Wagenknecht

Rezervace nutná.
Cena: 600 Kč
Čas: 17:00 – 20:00

Jógová praxe může mít mnoho podob. Na semináři se zaměříme na to, jak naši praxi oživit a vystoupit ze stereotypů. Můžete se těšit na některé méně obvyklé prvky – jako je využití vibrací manter nebo pohybové hry, které nám pomohou své tělo a jeho fungování nahlédnout z nové perspektivy. Na závěr se podíváme na to, co praxe jógy muže přinést do našeho života a jak poznáme, že jsme na správné cestě. Na pomoc si vezmeme slavné Jóga Sútry. Můžete se těšit na: hravý přístup k praxi ásan mantry a dech k rozvoji jemnosti a niternosti pohyb, dech a relaxaci pro celkovou harmonii jógová filosofie v praxi Seminář je otevřen všem zájemcům bez ohledu na jejich „pokročilost“.


19.-20.5.Kurs Kundaliní jógy - Najsi svou vnitřní sílu -  Jana Knopová

19.-20.5.Kurs Kundaliní jógy - Najsi svou vnitřní sílu - Jana Knopová

Býváte uvolnění a radostní? Umíte být spontánní, vyjádřit autenticky svůj názor, pocit nebo postoj? Umíte se za sebe postavit? Nebo se cítíte převážně unavení, máte pocit, že se vám ze života vytrácí radost, vůle a chuť do nových dní?

26.5.-28.5. Jógový víkend s indickým učitelem Ajaya Kumarem

26.5.-28.5. Jógový víkend s indickým učitelem Ajaya Kumarem

Pojďte s námi zažít malou Indii, zveme vás na víkend plný tradiční hatha jógy ve Shivanandově tradici.

29. 3.  Wheel jóga s Veronikou

29. 3. Wheel jóga s Veronikou

Pojďme pojmout jógovou praxi velmi nevážně a hravě. Zveme vás na lekci wheel jógy, během které se rozhodně prohřejete a zapotíte.

Ke čtení

CHCI JÍST JEN KDYŽ MÁM HLAD

CHCI JÍST JEN KDYŽ MÁM HLAD

Setkávám se s názorem, že je jakýmsi ideálem dosáhnout tohoto stavu – jíst jen a pouze tehdy, když máme fyzický vjem hladu.