Nadstavbový seminář pro lektory- jóga pro seniory- G. Kristlová
Červen 14, 2019

Rezervace nutná.
Cena: 1 500 Kč
Čas: 15:00 – 21:00
Zveme vás na nadstavbový seminář Jóga pro seniory. Seminář je určený pro akreditované lektory jógy nebo pro ty, kteří lektorský kurz právě studují.
Práce se seniory je specifická a leckdy nejdou aplikovat stejné metody, které používáme na lekcích pro širokou veřejnost.
Na semináři se budeme opírat o principy Jógové terapie, naučíme se pracovat s tzv. oprorami, pochopíme jejich důležitost a význam. Naučíme se správně provádět jógové pozice tak, aby byly skutečně léčivé a seniorům a lidem se sníženou hybností pomáhaly.
Rezervace nutná.
Seminář vede: Gabriela Kristlová
14.2. Rok ohnivého koně, rok plný síly a změn - přednáška Evy Joachimové
Zveme vás na nejzásadnější přednášku tohoto roku. Legendární Eva Joachimová nás připraví na Rok ohnivého koně. ???? Rok ohnivého koně: Připrav se na něco výjimečného! ????
21.2. NADSTAVBOVÉ TECHNIKY JÓGOVÝCH POZIC - seminář pro lektory - Katka Hilerová
Vedeš lekce jógy a uvědomuješ si, že kvalitní lektor se musí neustále vzdělávat dál. Základním učitelským kurzem to prostě nekončí. Proto tě zveme na celodenní workhsop s jednou z předních pražských učitelek jógy - Kateřinou Hilerovou.
22.2. Stojky a balanc na rukách - Katka Hilerová
Lákají tě pozice na rukou, ale nevíš jak s nimi začít? Máš pocit, že ti chybí síla, nebo “návod” na to, jak na ně krok za krokem?
Ke čtení
CHCI JÍST JEN KDYŽ MÁM HLAD
Setkávám se s názorem, že je jakýmsi ideálem dosáhnout tohoto stavu – jíst jen a pouze tehdy, když máme fyzický vjem hladu.
