1.2. Indie taková, jaká opravdu je - přednáška Yogity Karpate

Rezervace nutná.
Cena: 350 Kč
Čas: 17:00 – 18:15

Téměř všichni, které oslovuje jóga, jsou fascinováni celou indickou kulturou.
Indický subkontinent, celá jeho historie a kultura není pro nás Evropany vždy zcela jasně čitelná a srozumitelná.
Pojďme se jí tedy pokusit porozumět.
S velkou radostí vás zveme na 1. z cyklu přednášek Yogity Karpate, která v jógovém prostředí Indie vyrůstala.
V první přednášce nám osvětlí kastovní systém, který bývá velmi často desinterpretován. Yogita nám vysvětlí, jak funguje indická společnost a jakým způsobem se v tomto fungování manifestuje spiritualita.
Přednáška proběhne v angličtině s množností překladu.
Cena: 350 Kč

O Yogitě:
Hello, my name is Yogita. I was born and raised in India. Professionally, I am trained as an Engineer. My interest is to know about the nature that surrounds me and the nature within myself. I am here in Czechia to learn how to study the nature that surrounds me. And I practice principles in Yoga to study my nature. My interest in Yoga started as a child and it grew more with age. I am lucky to find good teachers who train me in Hatha Yoga and Raja Yoga. I practice Hatha Yoga to keep my body easy and light. And I follow the principles of RajaYoga for my mental and spiritual growth. I believe that Yoga is not just a set of exercises but it is a 'way of life. I believe in practices that are simple, and easy to do in our everyday life. I am happy to share everything that I learned from my teachers with the hope that it will help you to become a better version of yourself


26.4. Síla archetypů ženské duše Prožitkový workshop s Ingrid Tůmovou

26.4. Síla archetypů ženské duše Prožitkový workshop s Ingrid Tůmovou

8. a 9. 6. Úvod do Rozvahy pohybu s Matejom Jurenkom

8. a 9. 6. Úvod do Rozvahy pohybu s Matejom Jurenkom

Matěj Jurenka - mezinárodně uznávaný učitel jógy, který působil několik let v Šanghaji a na Bali přijede podruhé do ČB. Nenechte su ujít jeho inspirativní metodu.

29.11. Tradiční tantra jóga - Helena Březinová

29.11. Tradiční tantra jóga - Helena Březinová

Tradiční tantra jóga je prastará a léčivá kombinace asán, dechových cvičení a meditace. Klademe důraz na jemné a nenásilné provádění pozic, koncentrací rozšiřujeme naše vnímání tělesné vitální energie a všech vnitřních procesů.

Ke čtení

CHCI JÍST JEN KDYŽ MÁM HLAD

CHCI JÍST JEN KDYŽ MÁM HLAD

Setkávám se s názorem, že je jakýmsi ideálem dosáhnout tohoto stavu – jíst jen a pouze tehdy, když máme fyzický vjem hladu.