15.-19.7. Příměstský tábor s jógou: Jana Knopová

Rezervace nutná.
Cena: 3500 Kč + obědy
Čas: 8:00 – 15:00

Další jógový příměšťák je tady, tentokrát se děti mohou těšit na naši oblíbenou lektorku Janičku. Zažijí týden plný her, jógového cvičení a tvoření. Tak se nezapomeňte přihlásit.
Termín: 15. 7. - 19. 7. 2024
Cena: 3.500 Kč/celý týden, 900 Kč/1 den

Obědy budou zajištěny již tradičně ve veganské restauraci Slunce, cenu upřesníme.

Jmenuji se Jana Knopová a jógu praktikuji víc než 15let. To je dost dlouhá doba na to, aby se v životě ledasco událo. A tak k mým koníčkům a práci postupně přibyly i děti. Mám tři krásné dcery a všechny nějakým způsobem jóga ovlivnila. Není divu, že se předmětem mého zájmu stala i dětská jóga. V rámci akreditovaného vzdělávacího programu jsem v roce 2012 absolvovala jsem kurs Dětské jógy pod vedením Mgr. Olgy Tajovské a Lenky Luhanové. Dětskou jógu jsem vedla ve školce, kterou mé dcery navštěvovaly. V dnešní době se věnuji hlavně těhotným ženám, ženám po porodu a meditacím. Ráda bych se zase na chvilku vrátila mezi děti. Věřím, že příměstský tábor v Thinkyoze pro nás bude radostí a zábavou.


26.4. Síla archetypů ženské duše Prožitkový workshop s Ingrid Tůmovou

26.4. Síla archetypů ženské duše Prožitkový workshop s Ingrid Tůmovou

8. a 9. 6. Úvod do Rozvahy pohybu s Matejom Jurenkom

8. a 9. 6. Úvod do Rozvahy pohybu s Matejom Jurenkom

Matěj Jurenka - mezinárodně uznávaný učitel jógy, který působil několik let v Šanghaji a na Bali přijede podruhé do ČB. Nenechte su ujít jeho inspirativní metodu.

29.11. Tradiční tantra jóga - Helena Březinová

29.11. Tradiční tantra jóga - Helena Březinová

Tradiční tantra jóga je prastará a léčivá kombinace asán, dechových cvičení a meditace. Klademe důraz na jemné a nenásilné provádění pozic, koncentrací rozšiřujeme naše vnímání tělesné vitální energie a všech vnitřních procesů.

Ke čtení

CHCI JÍST JEN KDYŽ MÁM HLAD

CHCI JÍST JEN KDYŽ MÁM HLAD

Setkávám se s názorem, že je jakýmsi ideálem dosáhnout tohoto stavu – jíst jen a pouze tehdy, když máme fyzický vjem hladu.