19.-20.5.Kurs Kundaliní jógy - Najsi svou vnitřní sílu - Jana Knopová

Rezervace nutná.
Cena: 2500 Kč
Čas: 

Býváte uvolnění a radostní? Umíte být spontánní, vyjádřit autenticky svůj názor, pocit nebo postoj? Umíte se za sebe postavit? Nebo se cítíte převážně unavení, máte pocit, že se vám ze života vytrácí radost, vůle a chuť do nových dní? 

Vnitřní síla je naším zdrojem. Je to náš potenciál, naše přirozenost a esence. Pokud ztrácíme napojení, ztrácíme i schopnost ze svého zdroje čerpat. Cesta k vnitřní síle vede skrz naši osobní cestu a poznávání sebe sama. 

V čem vám kurs kundaliní jógy může pomoci:

zodpovědět základní otázky-co to je vnitřní síla a jak se s ní můžete spojit

ukáže vám jednoduché cvičení, které vám pomůže navázat kontakt s tímto vyživujícím zdrojem znovu svou vnitřní sílu probudit

Dále vám nabídne cenné rady, meditace, jednoduché a praktické cvičení z tradice kundaliní jógy, které vám ukážou, jak o váš vnitřní prostor pečovat a jak jej udržovat. 

Těšit se také můžete na zpěv manter, uvolňující relaxaci s křišťálovými mísami a společné sdílení. Kurs je vhodný pro všechny věkové skupiny, začátečníky i pokročilé.


29.11. Tradiční tantra jóga - Helena Březinová

29.11. Tradiční tantra jóga - Helena Březinová

Tradiční tantra jóga je prastará a léčivá kombinace asán, dechových cvičení a meditace. Klademe důraz na jemné a nenásilné provádění pozic, koncentrací rozšiřujeme naše vnímání tělesné vitální energie a všech vnitřních procesů.

22.3..-26.3. Prana vashya jógový víkend s Katkou Novákovou v Jóga Zátaví

22.3..-26.3. Prana vashya jógový víkend s Katkou Novákovou v Jóga Zátaví

Milí jogíni, s velkou radostí vás zveme na komorní podzimní víkend věnovaný Prana Vasya józe. Provázet nás bude báječná Katka Nováková z Průhonic.

Škola jógy - akreditováný kurz instruktor jógy 200 hodin - Kopie

Škola jógy - akreditováný kurz instruktor jógy 200 hodin - Kopie

Pro všechny zájemce o hlubší studium a praktikování jógy od března otevíráme víkendovou školy jógy.

Ke čtení

CHCI JÍST JEN KDYŽ MÁM HLAD

CHCI JÍST JEN KDYŽ MÁM HLAD

Setkávám se s názorem, že je jakýmsi ideálem dosáhnout tohoto stavu – jíst jen a pouze tehdy, když máme fyzický vjem hladu.