28.5. Léčivá tantra jóga pro ženy - Karolína Leia

Rezervace nutná.
Cena: 660 Kč
Čas: 9:00 – 12:00

Workshop léčivé tantra jógy pro ženy se bude věnovat nejsilnějšímu zdroji ženské síly a moudrosti – posvátému prostoru lůna a alchymii pánevního dna. Pronikneme do tajů účinných technik tantra jógy, taoistických praktik, dechových cvičení a léčivých meditací.
Posílíme a ozdravíme naše ženské orgány a spojíme se samy se sebou na hlubší úrovni.
To vše v bezpečném, vyživujícím a láskyplném prostředí.
Systém léčivé tantra jógy pro ženy je svými účinky blízký hormonální józe, ale narozdíl od hormonální jógy, která je spíše „jangová“ a v „mužském principu“, je tantra jóga cestou jinovou, klidnou, prožitkovou a „tekutou“, blížící se tak více přirozenému ženskému principu.

PROGRAM WORKSHOPU
Během našeho společeného odpoledne vytvoříme nejprve bezpečný a láskyplný prostor, ve kterém může docházet k hlubokému léčení naší ženské esence. Zaměříme na energetickou očistu posvátného prostoru našeho lůna, práci s emocemi a uvolňování stagnující energie a bloků v oblasti pánve a pánevního dna. Uvolňováním této energie
bude docházet k hlubokému léčení lůna, osvobozování naší přirozené tvořivé sexuální síly
a kultivaci naší autentické ženské esence.
 Taoistická tantra jóga pro ženy
 Práce s emocemi skrze dech, pohyb a hlas
 Uvolňování stagnující energie
 Propojení s vědomím lůna
 Léčivá meditace – vědomí srdce a lůna
 Sdílení v kruhu

PRO KOHO JE WORKSHOP VHODNÝ?
Workshop je vhodný pro ženy všech věkových kategorií, které si přejí zaléčit a posílit své ženství. Tento workshop doporučujeme zejména pro ženy, které trápí zdravotní problémy v ženské oblasti, jako je např. bolestivá menstruace, neroovnováha hormonálního systému, problémy v sexualitě anebo potíže s otěhotněním. Workshop je dále vhodný pro ženy, které touží se více spojit samy se sebou a objevit plný potenciál ženství. Také pro ženy, které se cítí dlouhodobě vyčerpané a bez jiskry a přeji si probudit svoji vnitřní sílu. Máš-li jakékoliv pochybnosti o vhodnosti kurzu ze zdravotního hlediska, kontaktuj, prosím, studio anebo přímo lektorku.

CO SI Z WORKSHOPU ODNESEŠ?
Tento léčivý workshop má za cíl proniknout do Tvého nitra, abys dokázala probudit hlubší a jemnější vnímavost ke svému tělu a spojila se s hlubokou moudrostí svého lůna. Uvolníš ze svého energetického systému starou zátěž aby ses osvobodila od minulosti a mohla probouzet své tělo a posvátný prostor svého lůna do větší svobody, radosti a tvořivosti. Z tohoto workshopu odejdeš uvolněná, hluboce spojená sama se sebou, vnitřně silná a rozkvetlá.

KONTRAINDIKACE
Workshop není vhodný pro ženy s výrazně sníženou mobilitou anebo ženy v dlouhodobé rekonvalescenci. Zároveň workshop nedoporučuji absolvovat během těhotenství. V případě nejistoty o vhodnosti workshopu kontaktuj prosím přímo studio nebo lektorku.

O LEKTORCE
Workshopem Tě provede Karolína Leia, zakladatelka projektu Shakti ášram, tvůrkyně
léčivých meditací, průvodkyně žen a budoucí doula. Karolína absolvovala mnoho jógových a sebezkušenostních výcviků v Čechách i zahraničí, mj. intenzivní tantrický výcvik u Komaly de Armorim (přímá studentka Osha) anebo studium ajurvédy pod vedením Dr. Sreejitha Ayyappatha z Kéraly. Za dalším vzděláním jezdí pravidelně do Indie. Žije v jižních Čechách a působí částečně v Praze. Více informací o lektorce:
www.karolinaleia.com


26.4. Síla archetypů ženské duše Prožitkový workshop s Ingrid Tůmovou

26.4. Síla archetypů ženské duše Prožitkový workshop s Ingrid Tůmovou

8. a 9. 6. Úvod do Rozvahy pohybu s Matejom Jurenkom

8. a 9. 6. Úvod do Rozvahy pohybu s Matejom Jurenkom

Matěj Jurenka - mezinárodně uznávaný učitel jógy, který působil několik let v Šanghaji a na Bali přijede podruhé do ČB. Nenechte su ujít jeho inspirativní metodu.

29.11. Tradiční tantra jóga - Helena Březinová

29.11. Tradiční tantra jóga - Helena Březinová

Tradiční tantra jóga je prastará a léčivá kombinace asán, dechových cvičení a meditace. Klademe důraz na jemné a nenásilné provádění pozic, koncentrací rozšiřujeme naše vnímání tělesné vitální energie a všech vnitřních procesů.

Ke čtení

CHCI JÍST JEN KDYŽ MÁM HLAD

CHCI JÍST JEN KDYŽ MÁM HLAD

Setkávám se s názorem, že je jakýmsi ideálem dosáhnout tohoto stavu – jíst jen a pouze tehdy, když máme fyzický vjem hladu.